ברוכים הבאים לאתר אופנת ג'ונאס

מאז היווסדה בניו יורק בשנת 1980 ע"י יונה (יוני) שקד כחברה לייצור אופנת נשים הציגה אופנת ג'ונאס מבחר רב של דגמים מיוחדים ואיכותיים של בגדי נשים ואביזרי אופנה במחירים שווים לכל נפש. בשנים האחרונות הפכה אופנת ג'ונאס לחברה מובילה, והוסיפה אופנה ועיצובים חדשניים אשר זמינים כיום ברחבי תבל.

כיום, אופנת ג'ונאס היא חברת אופנה מובילה במרדף אחרי חידושים באופנה ואנו מאמינים ביצירת מגמות אופנה, לא מעקב אחריהן. אנחנו באופנת ג'ונאס תמיד מביאים לך עיצובי אופנה ייחודיים, חלקם מקושטים באמנות, כולם יפים ומרתקים.

עוד...

קולקציות Jonas fashionss, ArtWear by Jonas ו- Jonas PLUS זמינות בחנויות נבחרות ברחבי תבל, בחנות Etsy שלנו, ב- איביי וב חנות המקוונת שלנו .
אודות אופנת ג'ונאס

פורטפוליו

מאז היווסדה בניו יורק בשנת 1980 כחברה לייצור אופנת נשים, הביאה לכם אופנת ג'ונאס מבחר רב של דגמים איכותיים במחירים שווים לכל נפש. בשנים האחרונות הפכה אופנת ג'ונאס לחברה מובילה, והוסיפה אופנה ועיצובים חדשניים אשר זמינים כיום ברחבי תבל.

קראו עוד

מגמות אופנה

אביב/קיץ 2016-2017

כשזה מגיע לאופנה, אין מקום טוב יותר מאשר בפריז.

שבוע האופנה בפריז הופך אותה למוקד עליה לרגל של כל תעשיית האופנה ואילו ברחובות, ניתן למצוא בגדים אופנתיים מאוד ולא רק אצל אנשים מפורסמים או מתעשיית האופנה, אבל אנשים באופן כללי לובשים שמלות שמוצאים רק על המסלול.

קראו עוד

טיפים ועיצות

דעי את גופך

דעי את המידות שלך לפני שאת קונה. לא רק שזה יצמצם את הזמן שאת מבלה בלנסות עליך בגדים, זה גם יעזור לך לבחור בגדים שמתאימים לגוף שלך בצורה מושלמת. בין חלקי גוף החשובים ביותר למדידה הם החזה, הירכיים והמותנים שלך.

קראו עוד